personal sudori germania

Preț

1 600,00 €

Brașov
Vezi pe hartă

Anunț depus

Detalii anunț

Suntem un o agenție plasare de forță de muncă specializata în străinătate și dorim să va oferim oportunități de angajare la angajatorii nostri straini cu profil de constructii , sudori electrici pentru liniile de tramvai .
*Ce oferim:
- *Locuri de Muncă Stabile: salarii intre 2000-3000 euro NET
- *Cazare Asigurată: Casa cu wifi , se sta singur pe camera.
- *Asistență Profesională: Suntem aici pentru a te sprijini în procesul de integrare și dezvoltare profesională.
*Cine căutăm:
-Necesita permis categoria B
- Experiența anterioară in acelasi domeniu este un avantaj.
- Abilități de comunicare în limba germană un avantaj, dar nu obligatoriu
- Dorința de a evolua și a se stabili într-o comunitate dinamică.
*Responsabilități:
- avem nevoie de : sudori , nu necesita limba germana
- Asigură-te că standardele de calitate sunt respectate cu atenție.
- Colaborează eficient cu echipa pentru a asigura un flux de lucru optim.
*Locația: Germania
*Cum să aplici:
Cum sa aplici: sunati la urmatoarele numere de telefon: 0759484715,0759464918, 0754628971, 0736022148,0738443266

Raportează anunțul

Distribuie anunț

Gestionarea anunțului

Modifică anunțul Elimină anunțul

Statistici privind anunțul

Număr de vizite : 28

Ultima vizită : 27/04 ore 01:17

Nr. anunț : 15896