Angajez asistent manager

Preț

10,00 €

Mogosoaia
Vezi pe hartă

Anunț depus

Detalii anunț

Candidatul ideal
- gandire pozitiva
- orientare catre rezultate
- abilitati de analiza si sinteza;
- responsabilitate, implicare si seriozitate
- spirit de echipa si adaptabilitate
- abilitati de comunicare, atitudine proactiva
- persoana organizata
- cunostinte avansate de Microsoft WORD, EXCEL,OFFICE;
- cunostintele de limba engleza
- experienta in vanzari constituie un avantaj
- abilitati de comunicare, relationare, in scris si verbal;
- atentie la detalii si abilitati organizatorice;

Descrierea jobului
-indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;
- preluarea apelurilor telefonice;
- asigurarea transmiterii/receptionarii documentelor prin curier/posta, fax, email;

- asigurarea legăturii dintre persoanele cu funcţie de conducere şi persoane din cadrul organizaţiei sau din afara acesteia ;
- elaborarea si redactarea documentelor si situaţiilor solicitate de management;
- coordonarea relaţiei cu furnizorii de consumabile, birotică, servicii, întreţinere, curăţenie, curierat;
- coordonarea activităţilor de protocol (primirea şi îndrumarea vizitatorilor).
- asigura suport administrativ colegilor si mentine relatia cu clientii firmei;
- bursa de transport
- elaboreaza, redacteaza si indosariaza documentele si situatiile cerute de manager;
- colaboreaza cu dep. contabilitate si poate tine contabilitatea primara a firmei, emite si inregistreaza facturi.
- respecta si intelege standardele companiei

Beneficii:
- posibilitate de formare si dezvoltare profesionala
- pachet salarial motivant ,
- mediu placut de lucru intr-o echipa tanara si dinamica
- contract de munca
Pentru mai multe detalii va rog sa sunati la nr de telefon 0730.023.999

Raportează anunțul

Distribuie anunț

Gestionarea anunțului

Modifică anunțul Elimină anunțul

Statistici privind anunțul

Număr de vizite : 303

Ultima vizită : 20/04 ore 20:08

Nr. anunț : 2240