personal amazon germania

Preț

1 600,00 €

Ploiești
Vezi pe hartă

Anunț depus

Detalii anunț

Suntem un o agenție plasare de forță de muncă specializata în străinătate și suntem încântați să oferim noi oportunități de angajare într-un depozit amazon din Germania.
*Ce oferim:
- *Locuri de Muncă Stabile:
- *Cazare Asigurată: Asigurăm soluții de locuire confortabile pentru angajații noștri. Casa cu wifi si toate utilitatile, cazare foarte buna
- *Asistență Profesională: Suntem aici pentru a te sprijini în procesul de integrare și dezvoltare profesională.
-Salariu foarte bun de 1800-2000 eur net -
*Cine căutăm:
- Experiența anterioară in acelasi domeniu este un avantaj.
- Abilități de comunicare în limba germană un avantaj, dar nu obligatoriu
- Dorința de a evolua și a se stabili într-o comunitate dinamică.
*Responsabilități:
- Participă activ la procesul de colete / se lucreaza la banda la sortat
- Asigură-te că standardele de calitate sunt respectate cu atenție.
- Colaborează eficient cu echipa pentru a asigura un flux de lucru optim
*Locația:
Depozitul nostru se află într-un oraș vibrant din Germania
(Hamburg, Frankfurt,Stuttgart)
*Cum să aplici:
Cum sa aplici: sunati la urmatoarele numere de telefon: 0759484715,0759464918, 0754628971

Raportează anunțul

Distribuie anunț

Gestionarea anunțului

Modifică anunțul Elimină anunțul

Statistici privind anunțul

Număr de vizite : 41

Ultima vizită : 27/04 ore 01:14

Nr. anunț : 15490