depozit cosmetice germania

Preț

1 600,00 €

Brașov
Vezi pe hartă

Anunț depus

Detalii anunț

Suntem o agenție plasare de forță de muncă specializata în străinătate cu vechime de 10 ani pe piata muncii și suntem încântați să oferim oportunități de angajare într-o fabrică de cosmetice din Germania,la ambalat si etichetat.Plecarile sunt urgente,se pot face si programari pentru plecarile din luna martie 2024.
Ce oferim:
Locuri de Muncă Stabile
Colaborează cu o fabrică de cosmetice din Germania
-cazarea este pentru 1-2 persoane/apartament, dotata cu Wifi
-mancare sau bani de mancare
- salariu de la 1800 de euro la 2000euro
-contracte de munca pe 2,3 sau 6 luni cu prelungire;
Asigurăm soluții de locuire confortabile pentru angajații noștri.
Suntem aici pentru a te sprijini în procesul de integrare și dezvoltare profesională.
Cautam :
- Persoane dornice să facă parte din industria fabricilor.
- Experiența anterioară sau domenii similare este un avantaj.
- Abilități de comunicare în limba germană un avantaj, dar nu obligatoriu
- Dorința de a evolua și a se stabili într-o comunitate dinamică.
Responsabilități:
- Participă activ la procesul de producție
- Asigură-te că standardele de calitate sunt respectate cu atenție.
- Colaborează eficient cu echipa pentru a asigura un flux de lucru optim.
Fabrica noastră se află într-un oraș vibrant din Germania(Baden-Württemberg, Renania de Nord-Westfalia și Bavaria)Cum să aplici:Va oferim detalii la urmatoarele numere de telefon 0743331666 sau 0712263597 si 0749514066 si 0758471453 sau 0754628971 intre orele 09-17

Raportează anunțul

Distribuie anunț

Gestionarea anunțului

Modifică anunțul Elimină anunțul

Statistici privind anunțul

Număr de vizite : 20

Ultima vizită : 26/04 ore 22:13

Nr. anunț : 16129