la ciocolata inainte de Pasti

Preț

Bucharest
Vezi pe hartă

Anunț depus

Detalii anunț

Oportunități de Angajare în Fabrica de Ciocolată din Germania!
*Descoperă Gustul Profesionalismului cu Noi!
Suntem un o agenție plasare de forță de muncă din Arad specializata în străinătate și suntem încântați să oferim oportunități de angajare într-o fabrică de ciocolată de prestigiu din Germania.
*Ce oferim:
- *Locuri de Muncă Stabile: Colaborează cu o fabrică de ciocolată de renume în inima Germaniei.
- *Cazare Asigurată: Asigurăm soluții de locuire confortabile pentru angajații noștri.
- *Asistență Profesională: Suntem aici pentru a te sprijini în procesul de integrare și dezvoltare profesională.
*Cine căutăm:
- Persoane dornice să facă parte din industria ciocolatei.
- Experiența anterioară în producția de ciocolată sau domenii similare este un avantaj.
- Abilități de comunicare în limba germană un avantaj, dar nu obligatoriu
- Dorința de a evolua și a se stabili într-o comunitate dinamică.
*Responsabilități:
- Participă activ la procesul de producție a ciocolatei.
- Asigură-te că standardele de calitate sunt respectate cu atenție.
- Colaborează eficient cu echipa pentru a asigura un flux de lucru optim.*Locația:
Fabrica noastră se află într-un oraș vibrant din Germania, cunoscut pentru tradiția sa ciocolată (Baden-Württemberg, Renania de Nord-Westfalia și Bavaria)*Cum să aplici:
Cum sa aplici: sunati la urmatoarele numere de telefon: 0759484715,0754628971, 0738443272,0738443266. Suntem nerăbdători să te avem în echipa noastră internațională de ciocolată!
Alătură-te nouă și adu deliciile ciocolatei în viața ta profesională!

Raportează anunțul

Distribuie anunț

Gestionarea anunțului

Modifică anunțul Elimină anunțul

Statistici privind anunțul

Număr de vizite : 18

Ultima vizită : 26/04 ore 02:14

Nr. anunț : 16343